Trichoskopia Lublin

Moje usługi świadczę w dwóch lokalizacjach - Lublin i Warszawa.

Trichoskopia Lublin, Trichoskopia Warszawa


Martwi Ci coraz większa ilość wypadających włosów? A może podejrzewasz łuszczycę lub łojotokowe zapalenie skóry? Trichoskopia to nowoczesne, bezbolesne i nieinwazyjne badanie wykonywane właśnie po to, aby pomóc w takich przypadkach!

Specjalista, który wykonuje badanie stwierdzi czy rzeczywiście cierpisz na któreś z tych schorzeń. Domowe sposoby radzenia sobie z tym problemem często przynoszą odwrotny efekt pogarszając stan Twojej skóry. Czym wcześniej zdecydujesz się na badanie tym lepiej!

Dzięki Trichoskopi można odróżnić rodzaj łysienia. Jest to bardzo ważne w momencie gdy decydujemy się na podjęcie leczenia. Dobrze zdiagnozowane łysienie to już połowa sukcesu w walce o utrzymanie ich na swojej głowie.

Jeżeli chcesz mieć piękne, lśniące włosy warto skorzystać z możliwości i przebadać swoje włosy! One tak samo jak nasza skóra potrzebują odpowiedniego nawilżenia i witamin.

Włosy z powodu złej pielęgnacji i upływających lat tracą swój blask, dlatego badanie, które oferujemy to gwarancja odpowiedzi na pytanie czemu mimo używania drogich, dobrych szamponów Twoje włosy nie wyglądają jak prosto od fryzjera.