Laser co2 Lublin, Laser frakcyjny Lublin, laserowe zamykanie naczynek

Moje usługi świadczę w dwóch lokalizacjach - Lublin i Warszawa.

Laserowe zamykanie naczynek
Posiadamy laser co2 Lublin i laser frakcyjny Lublin

Laser to skalpel współczesnej medycyny. Przy jego umiejętnym i fachowym użyciu można wykonywać bardzo precyzyjne zabiegi bez pozostawiania jakichkolwiek blizn. Jest to narzędzie często używane w dermatologii i medycynie estetycznej, którą zajmuje się gabinet doktora Jakuba Chodorowskiego. Usuwanie głębokich zmarszczek i wiotkości skóry, blizn potrądzikowych, oparzeniowych czy pooperacyjnych, poszerzonych porów i drobnych zmarszczek, rozstępów lub tatuaży, to zaledwie przykłady wykonywanych zabiegów tą metodą.. Wszelkie tego typu niedoskonałości skóry mogą być bezpowrotnie usunięte zaledwie po jednym lub dwóch zabiegach.

Doktor Chodorowski zajmuje się również leczeniem chorób skóry, takich jak bielactwo czy łysienie plackowate, przy zastosowaniu medycznego lasera CO2, w przypadkach kiedy klasyczne metody lecznicze nie przyniosły pożądanych efektów.

W Gabinecie Dermatologicznym w Lublinie można się poddać również laserowym zabiegom usuwania zmian chorobowych skóry, miedzy innymi takich jak włókniaki, prosaki, kaszaki, kępki żółte powiek i inne. Doktor Chodorowski dysponuje laserem frakcyjnym CO2 ze skanerem, przy użyciu którego podejmuje się likwidacji nowotworów łagodnych i innych niezłośliwych zmian oraz dermatochirurgicznego usuwania łagodnych i złośliwych znamion skóry wraz z badaniem histopatologicznym.

Dr Chodorowski jest cenionym specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii, ma również duże doświadczenie kliniczne w zakresie dermatologii dziecięcej. Jego gabinet jest świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny i zatrudnia wysoko wykwalifikowany i uprzejmy personel.