Dermatoskopia Lublin

Moje usługi świadczę w dwóch lokalizacjach - Lublin i Warszawa.

Dermatoskopia Lublin

Doktor Jakub Chodorowski – dermatolog i wenerolog jest doskonałym diagnostą i uznanym specjalistą w swojej dziedzinie. W jego gabinetach w Lublinie i Chełmie pacjenci mogą liczyć na dokładne i w stu procentach trafne rozpoznanie swoich schorzeń, szczególnie w przypadkach niepokojących znamion na skórze czy błonach śluzowych.

Jeżeli zauważyłeś u siebie lub bliskich niepokojące zmiany skórne, skorzystaj z pomocy specjalisty – dr Chodorowskiego. Badania przy pomocy dermatoskopu są bezbolesne i nieinwazyjne, polegają na oglądaniu w powiększeniu zgłoszonych przez pacjentów znamion, pieprzyków, czarnych i brązowych punktów na skórze oraz wszelkich różnokolorowych świeżych zmian. Jest to uznana technika medyczna oceniania znamion, pozwalająca rozpoznać czerniaka czy inny nowotwór skóry, we wczesnym stadium rozwoju. Doktor Chodorowski stawia diagnozę i kwalifikuje zmiany do usunięcia lub uspakaja pacjenta, że znamię jest normalne, niezagrożone zrakowaceniem i nie ma natychmiastowej potrzeby usuwania go.
Doktor Chodorowski stosuje również nowocześniejszą i bardziej precyzyjną metodę diagnostyczną, a mianowicie videodermatostopię. Różni się ona od klasycznej dermatoskopi tym, że daje możliwość zapisania w formie elektronicznej i późniejszego odtworzenia powiększonego obrazu znamienia na ekranie komputera. Ma to znaczenie przy dokładnej ocenie stanu zmiany barwnikowej i zaistnienia ewentualnych różnic przy następnej wizycie kontrolnej.

Gabinet w Lublinie ma szeroki i nieustannie wzbogacany zakres świadczeń medycznych, od diagnostyki i leczenia chorób skóry u dzieci i dorosłych, przez wenerologię, porady z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, po zabiegi laserowe i dermatochirurgiczne.