Dermatologia estetyczna Lublin

Moje usługi świadczę w dwóch lokalizacjach - Lublin i Warszawa.

Dermatologia Estetyczna

Doktor nauk medycznych Jakub Chodorowski specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii z Lublina zajmuje się, poza klasyczną dermatologią, również medycyną estetyczną i kosmetologią. W jego lubelskim gabinecie dermatologicznym oferowany jest szeroki zakres świadczeń medycznych: diagnostyka i leczenie z zakresu dermatologii i wenerologii dzieci i dorosłych, diagnostyka oraz laserowe lub dermatochirurgiczne usuwanie znamion, blizn, rozstępów i tatuaży oraz udzielanie porad z zakresu kosmetologii i różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Każdy pacjent zgłaszający się z problemem skóry, włosów, błon śluzowych czy paznokci uzyska u doktora Chodorowskiego pomoc, fachową poradę, wnikliwą diagnozę i skuteczne leczenie. Właściciele skóry atopowej i bardzo wrażliwej mogą tu uzyskać cenne informacje, jakich odpowiednio i indywidualnie dobranych kosmetyków, powinni używać oraz jak pielęgnować swoją skórę, aby nie sprawiała problemów.
W ramach dermatologii estetycznej wykonywane są tu zabiegi laserowe, które nie pozostawiają blizn. Skóra szybko się odnawia i następuje w niej przebudowa kolagenu. Wszelkie niedoskonałości skóry takie jak znamiona, poprzerastałe blizny pooperacyjne czy oparzeniowe, poszerzone pory, ślady potrądzikowe, celulit, rozstępy mogą być, przy zastosowaniu lasera, bezpowrotnie usunięte. Wystarczy parę zabiegów.

W przypadkach, w których nie występują przeciwwskazania medyczne, doktor Chodorowski stosuje u swoich pacjentów botoks lub kwas hialuronowy w celu wypełnienia utrwalonych, głębokich zmarszczek, szczególnie na czole i między brwiami, bruzd nosowo-wargowych i wokół ust. Kwas hialuronowy daje efekt nawilżenia i jest skuteczny szczególnie w korekcji ust, miedzy innymi przy podnoszeniu opadających ku dołowi kącików czy podkreśleniu konturu ust, ich modelowaniu i powiększeniu.

Dermatologia estetyczna zajmuje się również leczeniem problemów z włosami. W gabinecie można się poddać zabiegowi mezoterapii skóry głowy. Jest to metoda leczenia wypadania włosów u kobiet i mężczyzn, a polegająca na wstrzykiwaniu w skórę głowy specjalistycznych preparatów leczniczych. Następną, dostępną metodą wspomagającą leczenie łysienia androgennego i plackowatego, jest fototerapia LED.