Botox Lublin, Botox Warszawa, usuwanie zmarszczek Lublin.

Moje usługi świadczę w dwóch lokalizacjach - Lublin i Warszawa.

Botox

Nazwa „botoks” już od kilku lat jest w powszechnym użyciu i każdy, kto choć trochę interesował się kosmetologią i medycyną estetyczną, na pewno się z nią zetknął. Jednakże na temat botoksu nadal krąży wiele mitów. W gabinecie doktora Jakuba Chodorowskiego w Lublinie każda pacjentka może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi i wyjaśnienie wątpliwości.

Botoks to powszechne określenie toksyny botulinowej. Ma ona silne działanie rozluźniające mięśnie i jest często wykorzystywana w leczeniu oraz usuwaniu zmarszczek mimicznych i wygładzaniu skóry. Zabiegi z użyciem botoksu powinien wykonywać doświadczony lekarz, jak dr Chodorowski, żeby uniknąć niepożądanych efektów, takich jak zmiana mimiki twarzy. Zabiegi usuwania zmarszczek mimicznych polegają na wstrzyknięciu botoksu w odpowiednie miejsca, co powoduje rozluźnienie mięśni twarzy lub szyi i w efekcie zmniejszenie bruzd.

Botoks świetnie nadaje się do usuwania szpecących twarz pionowych zmarszczek miedzy brwiami czy przy nosie, poprzecznych bruzd na czole i drobnych wokół oczu, tak zwanych „kurzych łapek” czy opuszczonych kącików ust.

Toksyna botulinowa wykorzystywana jest również w leczeniu bruksizmu czyli zgrzytania zębami. Jest to przykra choroba, nieuchronnie prowadząca do uszkodzenia zębów poprzez ich rozchwianie i uszkodzenie szkliwa. Dobre efekty lecznicze daje ostrzykiwanie botoksem mięśni żuchwy. Rezultat zabiegu jest widoczny już po kilku dniach.

Doświadczony i przeszkolony personel dba o komfort pacjentów i sterylne warunki wykonywania zabiegów.